Ana Sayfa

Firma Profili

İmalat

Bakım-Onarım

Bobinaj

Jen. Kiralama

İletişim

.:: Firma Profili ::.

 

KONYA GÜCÜ JENERATÖR; Bobinaj, jeneratör imalatı ve jeneratör bakım onarım sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; Jeneratör satışı, Jeneratör Montaj ve servis hizmetleri, Jeneratörlerin periyodik bakım ve onarımları ile Her türlü elektrik motorlarının sarımını yapmaktadır.

Her marka ve her güçteki jeneratörlerin bakım, tamir ve onarımını kaliteli ve en ekonomik bir şekilde garantili olarak yapmaktayız. Dizel ve benzinli, kabinli ve kabinsiz, manüel veya otomatik kumandalı, monofaze veya trifaze tüm jeneratör gruplarının servis hizmetini uzman ekibimizce gerçekleştiriyoruz.

Bunun yanında, tüm elektrik motorların sarım sarımı firmamızda gerçekleştirilmektedir. Motor sarımında kaliteye önem vererek homojen kalite kontrol anlayışını geliştirmiş ve zengin tecrübesiyle dünya standartlarında motor sarımı yapmanın gururunu duymaktayız.

Misyonumuz,

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak, Jeneratör imalat, tamir ve bakım ile Bobinaj sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

Vizyonumuz,

Krom Kaplama sektöründe servis, işçilik ve ürün kalitesi olarak " KONYA GÜCÜ JENERATÖR  " isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı, tedarikçisi ile sürekli gelişen, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak, Bobinaj ve Jeneratör servis ihtiyacı  hasıl olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.